• Pao Delminium

Rukometaši Kiseljaka pobijedili su Delminium iz Tomislavgrada u zaostalom susretu trećeg kola Rukometne lige Herceg Bosne.

Domaćin je slavio s 31-20.

Nakon uvodnost vodstva gostiju od 0-2, serijom 4-0 Kiseljak je polako preuzimao kontrolu.Uspjela se mlada ekipa domaćina odlijepiti na četiri razlike, no uporni gosti su hvatali priključak.

Na poluvremenu je bilo 13-11.

Utakmica je prelomljena u drugoj polovici drugog poluvremena, kada je RK Kiseljak otišao na pet razlike. Do kraja je prenost samo rasla, do konačnih +11.

Boris Bošnjak bio je nerješiva enigma za Delminium. Postigao je devet pogodaka.Kapetan Bruno Klarić dodao je šest,kao i David Slišković.

Josip Gojsilović je zabio 4, Denis Duno i Armin Ahić po tri gola.

Trogrlić je bio najbolji kod gostiju sa 6 pogodaka.