• "Navlačenje"

NK Brnjaci doživio je poraz u 14.kolu Druge lige FBiH - Zapad.

Usprkos dobroj partiji, Brnjačani su poraženi od Fudbalskog kluba Vitez rezultatom 3-2.

Ernes Selimović u 7.je minuti doveo Vitez u vodstvo. Brnjaci su poravnali u 39.minuti preko Kenana Meše.

No, do poluvremena Vitez je imao dva pogotka prednosti.Pogađali su Selman i kapetan Zukan.

Ključni trenutak dogodio se u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, kada glavni sudac dodjeluje dva brza žuta kartona Kenanu Boji, i Brnjaci su bili primorani nastaviti s igračem manje. Boja je ušao u 30.minuti umjesto ozlijeđenog Mujića.

Pored igrača manje, Brnjaci su pritiskali i napadali. U 56.minuti dosuđen je kazneni udarac, koji je iskoristio Karasalihović za 3-2.

I za Vitez je dosuđen penal u 83, ali Bejtić brani udarac Zukana.

Na kraju je ostalo 3-2 za domaću momčad. Gosti su izrazili nezadovoljstvo suđenjem suca Begića iz Bihaća.Sudac nije reagirao tijekom ozljede Mujića. Također, propustio je dosuditi dva crvena kartona domaćinima, kao i kazneni udarac za Brnjake u prvom dijelu, ističu iz kluba.