• SPORTSKA DVORANA

Malonogometni klub "Novi Travnik"oživio je večeras futsal u Novom Travniku i pred 200-tinjak navijača odigrao debitantski susret 1. kola Prve lige FBiH u futsalu..

Prvi protivnik u debitanskom nastupu MNK Novi Travnik bio je MNK Žepče, a gosti su i prvi došli u vodstvo. U 11. minuti za vodstvo gostiju pogađa Slaven Perković. Devet minuta kasnije je 2:0 za goste, a strijelac je Marko Jukić.

Ipak domaći igrači "nošeni" navijanjem domaće publike stižu do smanjenja prednosti u 24. minuti, a pogodak postiže Armin Brljak. Sjajnu igru Novotravničanu su prenijeli i u nastavak susreta, te su u 35. uspjeli i izjednačiti na 2:2, a Brljak se ponovno našao na listi strijelaca.

U 38. minuti susreta Jukić postiže svoj drugi pogodak za prednost Žepča od 3:2. Već u sljedećoj minuti Kenan Mulahmetović uspjeva ponovno izjednačiti rezultat na 3:3.

No, kada su svi mislili kako će rezultat glasiti 3:3 (ne)sreća je odlučila pobjednika u posljednjim sekundama utakmice. MNK Žepče je do pobjede došlo u posljednim sekundama 40-te minute kada je sjajni pogodio Ivan Martinović za veliko slavlje gostujućih igrača.

Novotravničani ne trebaju biti nezadovoljni jer su već u debitantskom susretu pokazali kvalitetu, volju i želju, a rezultat će kroz više utakmica u nogama itekako doći.