• Omladinska liga Centar 2

juniori svlacionica

Juniori NK Kiseljak stigli su do šeste uzastopne pobjede i desete ovosezonske. Pregazili su TOŠK u gostima sa 0-5 i popeli se na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Ni promjena termina i domaćinstva ni putovanje na daleko gostovanje nisu pokolebali Marija Galića i njegove izabranike.

Od samog početka Kiseljačani su bili agresivni i pokazali su da su došli po dva tri boda.

Već u prvoj minuti Ahmed Purišević dovodi Kiseljak u vodstvo. U 29.minuti Antonio Dilber je precizan s bijele točke za udvostručenje prednosti.

Do kraja poluvremena Purišević je spakirao još jedan pogodak u mrežu domaćina.

U 54.minuti sjajni Purišević upotpunjuje svoj hat-trick i donosi svom klubu 4-0.

Konačnih 5-0 postavio je Filip Rajić s bijele točke.

Vratari Raguž i Sesar podijelili su minutažu

Kiseljak je dosad postigao 48 pogodaka (po tom segmentu četvrti u ligi) a primili samo 14 (treći u ligi po tom segmentu). Galić radi odličan posao i ove sezone.