• Fojnica open 2021.

Fojnica je u nedjelju bila domaćin taekwondo turnira "Fojnica open 2021".

Okupio je čak 356 natjecatelja iz 27 klubova.

Članovi domaćeg kluba ostvarili su velike uspjehe.

Zlatne medalje u borbama su osvojili: Ibrahim Fejzić, Luka Miličević, Ernad Neradin, Adin Orman, Eman Zuka, Anto Džepić, Amer Pehlivan i Amanda Hukić.

Srebrene medalje su osvojili: Zejd Polutan, Deni Kalamut, Ahmed Mazić, David Oroz, Zejd Klisura, Adnan Selimović, Muhamed Drinić, Vedad Pehlivan, Ranko Milušić, Barbara Oroz, Zana Muderizović, Ajla Omanović i Azra Klisura.

Brončane medalje su osvojili : Noa Hukić, Petar Barbarić, Amar Orman, Ismail Omanović, Sulejman Berbić, Nahid Hasković, Deni Hodžić, Bakir Varka, Jusuf Buljina, Mirza Mušanović, Emir Orman, Merjem Varka, Marta Barbarić, Ivana Miloš i Lana Knežević.

Zlatne medalje u kikovima su osvojili : Noa i Amanda Hukić i Emanuel Pecirep .

Srebrene medalje u kikovima su osvojili : Petar Barbarić, Amar Orman, Ernad Neradin, David Oroz i Merjem Varka.

Brončane medalje u kikovima su osvojili : Zejd Polutan, Luka Miličević, Deni Kalamut, Osman Zečević, Deni Hodžić, Jusuf Buljina, Sulejman Berbić, Nahid Hasković, Marta Barbarić, Barbara Oroz i Zana Muderizović.

Najbolji kadet Fojnica open 2021 je Amer Pehlivan Najbolji seniori Fojnica open 2021 je Anto Džepić. Najbolji ženski kik Amanda Hukić.

Kada je u pitanju ekipno natjecanje, Taekwondo klub Fojnica osvojio je drugo mjesto u kikovima i za uzrast Kadeta, prvo mjesto u kategoriji Vrtićarci,Mlađe kadetkinje, Mlađi kadeti i Seniori, te treće mjesto Mlađi kadeti.

U ukupnom poretku, Fojnica je završila na drugom mjestu.

" Hvala svima koji su sudjelovali na 23. Fojnica open 2021, a posebno hvala našim članovima, roditeljima i prijateljima kluba. Hvala našim sucima i trenerima. Zahvaljujemo se osnivaču kluba gosp. Branku Staniću, gosp. Hongu Seung Ki treneru Kukkiwona, gosp. Augustu Orloviću delegatu i velikom prijatelju našeg kluba , predsjedniku Federalnog saveza gosp. Samiru Šariću, predsjednici OV Vanja Oroz Jukić i načelniku općine Fojnica gosp. Sabahudinu Klisuri koji je otvorio turnir.Vidimo se dogodine", poručili su iz kluba.