• Omladinska liga Centar 2

Kadeti Kiseljaka u 12. su kolu osvojili bod protiv Iskre. Završeno je 1-1.

Iskra je povela u najgorem trenutku, u posljednjoj minuti prvog dijela. Strijelac je bio Ćefo.

U 56. Filip Pavlović donosi izjednačenje domaćoj ekipi.

Do kraja su izabranici Igora Antića imali prilika i za pobjedu, no na semaforu je ostalo 1-1.

Juniori su istog protivnika savladali sa 4-2.

Kapetan Filip Antić doveo je Kiseljak u vodstvo u četvrtoj minuti. Isti igrač u 30.minuti udvostručuje prednost domaćih.

Početkom drugog dijela Antonio Dilber s bijele točke zabija za lijepih 3-0.

Amel Ćajdin smanjuje na 3-1, a Vernes Ćišija u 77.pogotkom za 3-2 vraća rezultatsku neizvjesnost.

Dvojbe oko pobjednika rješava sjajni Filip Antić u 83. minuti, koji je sjajnu utakmicu okrunio hat-trickom.