• Rudar bolji

foto : Svi smo mi Rudar

NK Brnjaci je poražen na gostovanju kod Rudara u Kamengradu, kod Sanskog Mosta.

Domaćin je bio uvjerljiv sa 4-0.

Na daleko gostovanje Brnjaci su otputovali sa samo 13 igrača. Držali su se dobro u prvom poluvremenu, no u nastavku su posustali.

Domaćin je poveo u 29.minuti preko Seferovića. Admir Ljutić je sa dva pogotka u 51. i 54.minuti riješio utakmicu, a konačnih 4-0 postavio je Adnan Ljutić u posljednjoj minuti.

NK Brnjaci : Bejtić, Emšo,Duno,Mijić,Mujić,Miličević,Karasalihović, Boja,Mujin,Kečo,Cvijanović.

S klupe su ušli Petrović i Meša. Kapetan je bio Emšo.

Žuti kartoni : Duno, Emšo, Karasalihović,Kečo,Meša.

U narednom kolu Brnjaci gostuju u Jajcu kod posljednjeplasirane Elektrobosne.