• Sjajni Kreševljaci

Nogometaši Kreševa nastavljaju sa sjajnim prezentacijama. Izabranici Aleksandra Simića deklasirali su Šantiće sa 10-0 i zadržali prvo mjesto.

Rijetko kada se postigne deset pogodaka, bez obzira je li riječ o niželigaškom nogometu ili ne. No, nošeni publikom Kreševljaci su danas demonstrirali silu.

Susret je pratilo 250 gledatelja.

Kreševo je povelo u 4.minuti preko Matea Topića.

Mreže su potom mirovale do 20.minute, kada je Ivica Oroz zabio za 2-0.

Šest minuta kasnije Eldin Durmiš zabija za 3-0, a u 33.Miroslav Bjelica donosi domaćoj momčadi 4-0.

Do poluvremena još su dvije lopte odsjele iza leđa vratara Sarajlića. Bjelica je zabio za 5-0, a ogromnih 6-0 nakon 45 minuta donosi Eldin Durmiš.

U drugom dijelu Kreševo nastavlja s napadima.U 56.Miroslav Bjelica zabija za 7-0, a samo četiri minute kasnije igrač s klupe Ajdin Alibegović donosi domaćinima 8-0.

U 70.minuti Ivica Oroz donio je Kreševu 9-0, a dvoznamenkasti broj pogodaka zaključio je Durmiš, upotpuniviši hat-trick.

Kreševo i Romari imaju po 13 bodova. Kreševo ima gol-razliku 19-2, a Romari 16-0.