• Omladinska liga Centar 2

Kadeti NK Kiseljak poraženi su od Fudbalskog kluba Vitez 0-2.

Nakon tvrdog prvog poluvremena domaćin je posustao u drugom. U samo osam minuta Vitežani su riješili pitanje pobjednika.

Rusmir Đelilović je sa dva pogotka srušio Kiseljačane, i osigurao svojoj momčadi izjendačenje na pretposljednjem mjestu upravo sa Kiseljakom.

Poraz kadeta s kamatama su osvetili juniori.

Izabranici Marija Galića pregazili su istog protivnika sa 7-0.

Ahmed Purišević je u četvrtoj minuti doveo domaćina u vodstvo. Patrik Cvijanović u 11.minuti zabija za 2-0.

Pet minuta kasnije Antonio Dilber je siguran s bijele točke za 3-0. Isti igrač u 18.minuti podiže prednost Kiseljaka na 4-0.

Do poluvremena u strijelce se još jednom upisao Cvijanović.

Apsolutna dominacija nastavljena je i u drugom dijelu. U 64.novi kazneni udarac , no Marin Franković nije ga uspio pretvoriti u pogodak.

Darko Drljepan u 79.zabija za 6-0, a konačan rezultat postigao je gostujući kapetan Sarajlić pogotkom u vlastitu mrežu.

Šestom pobjedom juniori se penju prema vrhu tablice.