• NOGOMET

Francuska nogometna reprezentacija novi je pobjednik Lige nacija nakon što su na San Siru s 2:1 slavili protiv reprezentacije Španjolske..

Prvo poluvrijeme bilo je prava nogometna uspavanka bez puno prilika i s jedne strane.

U drugom poluvremenu potpuno drugačija utakmica, Španjolska u 64. minuti preko Oyarzabala stiže u vodstvo, a asistenciju upisuje Busquets.

A onda se "budi" i Francuska nakon samo dvije minute, Mbappe dodaje loptu do Karima Benzeme, a ovaj nevjerojatnim udarcem s ruba šesnaest metara pogađa gornji desni kut vratara Simona.

U 80. minuti Theo Hernandez dodaje do Mbappea, a ovaj sjajnim driblingom "lomi" Simona i pogađa za 2:1 i novi trofej svoje reprezentacije.

Podsjećamo prva reprezentacija koja je osvojila ovaj trofej bila je reprezentacija Portugala, a u današnjoj utakmici za treće mjesto Italija je s 2:1 slavila nad Belgijom.