• Druga liga FBiH - Zapad

NK Vitez Bužim i NK Kiseljak podijelili su bodove u okviru devetog kola Druge lige FBiH. Susret u Bužimu završen je rezultatom 1-1.

Kiseljak je zadržao niz nepobjedivosti, no Iskra je pobjedom nad Elektrobosnom preuzela prvo mjesto sa dva boda više od Kiseljaka.

Kiseljak je na gostovanje otišao bez dosta prvotimaca. No, momci koji su nastupili ostavili su srce na terenu, i usprkos po teškom terenu i vremenskim uvjetima osvojili jedan bod.

Marko Antić doveo je Kiseljak u vodstvo u 66.minuti. Skenderović je u 84.minuti donio bod domaćinima.

Našim nogometašima želimo sretan povratak kući.