• Liga kadeta ŽSB

Kadeti Nogometnog kluba Brnjaci stigli su do druge pobjede u Omladinskoj ligi ŽSB.

Mladi Brnjačani otputovali su na teško gostovanje kod NK Jajce, do danas prvoplasirane momčadi na tablici.

Odigrali su sjajnu i discipliniranu utakmicu po teškom terenu i na kraju zasluženo slavili s 0-1.

Ključni trenutak susreta dogodio se već u osmoj minuti, kada je Mateo Tuka zatresao mrežu domaćina.

Jajčani su pokušali doći makar do boda, no igrači Brnjaka igrali su svom snagom u obrani, ginuli su za svaku loptu, a i vratar Ilijašević obranio je nekoliko teških udaraca.

Ovo je još jedan veliki uspjeh, pogotovo kada se pogleda koliko je Jajce veća sredina od Brnjaka.