• Druga liga FBiH - Zapad

Nogometaši Kiseljaka nisu uspjeli upisati šestu uzastopnu pobjedu. Na Stadionu hrvatskih branitelja gostovao je Novi Travnik, a utakmica je završena neodlučeno, 1-1.

Kiseljak je bio favorit, no nisu uspjeli slomiti otpor discipliniranih gostiju. Bio je to oku dopadljiv susret, publika je vidjela dosta dobrih driblinga, udaraca i obrana.

Kiseljak je poveo u desetoj minuti pogotkom Danijela Tomića. Gosti su poravnali deset minuta kasnije.

Malo tko je vjerovao da će to biti i konačan rezultat, no mreže se više nisu tresle do kraja susreta.

No, Kiseljak ostaje na prvom mjestu prvenstvene ljestvice, jer je Iskra remizirala sa Vlašićem 2-2. Ova dva kluba imaju po 16 bodova, a Kiseljak ima bolju gol-razliku. Upravo će ove ekipe odmjeriti snage u sedmom kolu na stadionu Jaklić u velikom derbiju.