• Mašinerija

Kiseljak gazi sve pred sobom na početku nove sezone. Kiseljačani su stigli i do četvrte pobjede iz isto toliko odigranih susreta.

Na gostovanje u Turbe kod Vlašića Kiseljak je otputovao u najjačem sastavu, sa željom da se kući vrati s bodovima. Slavili su 1-2.

Odlično je počelo, već u drugoj minuti kapetan Vlatko Bošnjak izlazi 1 na 1 sa domaćim vratarom i rutinski ga matira.

Gosti su nastavili s napadima,a u 26.minuti ozlijedio se prvi vratar Darijo Bencun i na gol je stao mladi Amar Hodžić. U 71.minuti, usprkos dominaciji Kiseljaka, Vlašić stiže do poravnanja. Rosić je skoro sa centra igrališta postigao pogodak, koji ide na dušu vrataru Hodžiću.

No, to nije pokolebalo izabranike Spomenka Bošnjaka, koji su nastavili s konstantnim pritiscima.U 80.minuti Škoro je prvi na odbijancu i zabija za novu pobjedu Kiseljaka.

Kiseljak pokazuje kako je među najboljim momčadima lige, a posebno su motivirani u 100.godini svog postojanja. Trenutno su lideri na prvenstvenoj ljestvici sa 12 bodova i gol razlikom 10-2.

Slijede dvije domaće utakmice, protiv Elektrobosne i Novog Travnika. Ova mašinerija zaslužuje veliku podršku s tribina, a oni će to znati vratiti na terenu !