nk kis loptanje

Ni u drugom kolu kadeti NK Kiseljak nisu stigli do bodova. I Nogometni klub Vitez odnosi puni plijen sa Stadiona hrvatskih branitelja.

Vitežani su slavili 1-6.

Nažalost, ove selekcije su dosta ranjive, svake godine mijenja se veliki broj igrača, a vremena za uigravanje je jako malo. Trener Antić ima pune ruke posla, no vjerujemo kako će uspjeti izvući maksimum iz ove ekipe, kao što to radi s mlađim selekcijama godinama unatrag.

NK Vitez je pitanje pobjednika riješio u prvom dijelu. Marko Krišto je do 11. minute postigao dva pogotka, a jedan je dodao Dominik Ćorić. U drugom dijelu gosti su dodatno podigli prednost. U 59.Suljević zabija za 0-4, u 68.Drmić za 0-5. Krišto je kompletirao hat-trick s kreča u 86.minuti, a počasni pogodak za Kiseljak postigao je Tahir Karahmet u 88.minuti.

Kiseljak je nastupio u sastavu : Brkanović,H,Karahmet,Cvitan,Kobačić,Kapetanović,Drmać(K),Bulut,Oroz,T.Karahmet,Arnautović,Pavlović.

S klupe su ušli : Milardović,E.Karahmet i Babaluk.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod Romarija.