• Caffe Era/Mir i Sen su/Al Hana

bilalovac turnir publika

Za titulu na malonogometnom turniru u Bilalovcu borit će se ekipe Caffe Era/Mir Podastinje i Sen su/Al Hana apoteke.

Ekipa Caffe Era/Mir je u sjajnoj utakmici izbacila ekipu Sajmira rezultatom 2-1. Sajmir je imao više prilika, no nisu uspijevali savladati sjajnog vratara Omerbegovića. Dva pogotka za ekipu Caffe Era postigao je Ivica Marić Kinez, dok je jedini strijelac za Sajmir bio Salkić.

Ekipa Sen su/Al Hana apoteke savladala je ekipu Tenneco ing Kiseljak. Ekipa Tenneco držala se u prvom poluvremenu, no u drugom su pali i Sen su je na kraju slavio rezultatom 6-3.

Večeras je na turniru stanka, a finalni dan je na rasporedu sutra.