• Pobjedama zaključena sezona

kadeti slavlje

Kadeti i juniori Kiseljaka pobjedama su zaključili natjecateljsku sezonu. U gostima su, bez primljenog pogotka, obje selekcije bile bolje od Žepča.

Kadeti su sa 0-3 pobijedili domaćina. Bila je to utakmica u kojoj su gosti bili bolji za klasu, i kontrolirali su cijeli susret.Fantastični Dorijan Drljepan je do desete minute zabio dva pogotka i odmah utakmicu uveo u mirne vode. Isti nogometaš je u drugom dijelu trećim pogotkom dokrajčio protivnike svojim trećim pogotkom.

Vrijedi spomenuti da je cijela momčad bila na nivou, da je vratar Sesar upisao još jedan clean sheet i da je jednom sjajnom paradom izmamio pljesak domaćih navijača.

Juniori su odigrali susret protiv ravnopravnog protivnika. Bila je to utakmica s malo prilika, a vratari su bili vrlo prisebni. Raguz je još jednom bio siguran na vratima Kiseljaka.

Kiseljak je na kraju slavio 0-1.Trenutak odluke dogodio se u 13.minuti kada je Karlo Mirčić matirao domaćeg vratara.Mirčić je tek prešao iz kadeta u juniore, i odmah se odlično snašao.

Kadeti su sezonu završili na petom mjestu sa 64 boda,juniori će rasplet znati sutra nakon utakmice NK Vis Simm Bau-NK Iskra. Ukoliko domaćin slavi, Kiseljak je treći, ukoliko ne, Kiseljak je četvrti.