• Malonogometni turnir

U Podastinju će se i ove godine igrati jak malonogometni turnir. Sezona turnira u Općini Kiseljak već tradicionalno počinje u Podastinju.Ove godine turnir nosi naziv "Ožujsko futsal kup".

Ove godine turnir počinje 14.lipnja (ponedjeljak), a prijave ekipa primaju se do 13.lipnja, uz opasku da je broj mjesta ograničen.

Nagradni fond iznosi 7000 KM. Prvoplasirana ekipa osvojit će 5000 KM, drugoplasiranim će pripasti 1000 KM, trećeplasirani osvajaju 500 KM. I četvrtoplasirana ekipa neće otići praznih džepova, osvaja 200 KM, a po 100 KM dobit će i najbolji igrač , strijelac i vratar turnira.

Uplata po ekipi iznosi 200 KM.

Veliki broj ekipa zauzeo je svoja mjesta i prije službene objave.I ove godine nastupat će veliki majstori futsala, a među njima i velik broj reprezentativaca BiH,koji su izborili povijesni plasman na Europsko prvenstvo.