• Omladinska liga Centar 2

Kadeti NK Kiseljak sjajnim su drugim poluvremenom deklasirali Radnik u Donjem Vakufu 5-1.

Na samom početku šok za goste. Od 6.minute pogotkom Dževahirića Radnik vodi. No , brzo je Kiseljak konsolidirao svoje redove,i preuzeo konce. U 12.minuti Valentino Bajkuša zabija za poravnanje rezultata. Kiseljak je dominirao, ali do kraja poluvremena nije uspio doći u vodstvo.

Sjajni Valentino Bajkuša u 56. je minuti donio toliko željenu prednost svojoj ekipi. U 65.Marin Franković donosi lagodnih 1-3.Domaćin je jurnuo svim silama, ali izabranici Igora Antića to kažnjavaju s još dva pogotka. Prvo je Dorijan Drljepan zabio za 1-4, a konačni rezultat postavlja Patrik Cvijanović.

Juniori su poraženi u jako zanimljivoj utakmici 3-2. Petar Marković doveo je Kiseljak u vodstvo, a Petar Borović zabio je za 0-2.

U tom trenutku malo je tko vjerovao u preokret, jer je Kiseljak puno bolje stajao na terenu. No, do poluvremenu Dervišić vraća domaće u igru. Isti igrač je u 52. minuti vratio stvari na početak pogotkom za 2-2.

Imali su Kiseljačani dosta prigoda i u drugom dijelu, ali nisu uspijevali poentirati. U 89.minuti hladan tuš za gostujuću momčad.Kapetan Radnika Draginović zabija za 3-2 i veliko slavlje domaćin. Do kraja nije bilo vremena za učiniti nešto više.