• Županijska liga

nk brnjaci naslovnaa

foto : arhiv

Nogometaši Brnjaka nastavljaju marširati prema naslovu prvaka Županijske lige. U 11.kolu na Brnjacima je gostovala ekipa Šantića, koja je ispraćena sa sedam pogodaka u mreži. Završeno je rezultatom 7-1.

Brnjaci su igrali bez nekoliko bitnih nogometaša, što zbog ozljeda, što zbog kartona. Da stvar bude gora, u 22.minuti ozlijedio se i David Mišanović, a zamijenio ga je Leo Elpez, inače po vokaciji vratar, no može i odigrati vrlo dobru rolu.

Upravo je Elpez u 25.minuti otključao mrežu gostiju,a u 35. i donio 2-0. Do poluvremena Ivan Šantić postiže pogodak za 2-1 i makar na kratko vraća goste u igru.

Do 60.minute susret je već bio riješen. Dražen Mijić u 50.minuti zabija za 3-1, a u samo četiri minute, od 56. do 60. sjajni Davor Miličević zabija hat-trick. Davor je ovim pogocima preuzeo prvo mjesto na ljestvici strijelaca kluba , ispred Selvedina Karasalihovića koji je zbog kartona propustio susret. Davor se nedavno i zaručio i na tome mu od srca čestitamo.Pretpostavljamo da mu je to bio i dodatan motiv.

Konačnih 7-1 postavio je Dražen Mijić.

Brnjaci će vjerujemo dobro proslaviti pobjedu, tim više što je prvi konkurent, NK Romari, kiksao u Bilalovcu odigravši bez pogodaka. U utorak Romari i Brnjaci igraju zaostali susret, i ekipa Marka Batarila će u slučaju pobjede osigurati prvo mjesto i doigravanje za viši rang.