• Gajice

Proteklog vikenda u Kreševu su vožene Enduro Cross Country utrke, u sklopu Prvenstva Bosne i Hercegovine.

U klasi Amater prvo mjesto osvojio je Franjo Šarić. Drugi je bio Nikola Vujica iz "AMK Prašinari" Kiseljak, a treći Demir Begunić. Vujica je imao i najbrži krug.

Nastupili su još i Stjepan Vukadin (5), Leonardo Dilber (11) iz AMK Prašinari, te Dražen Drljo (14), Mario Kraljević (18) i Marin Buzuk (20) iz AMK Kreševo.

U klasi Veteran slavio je Ante Bakula ispred Muhameda Nalbantića i Boška Reze. Davorin Bešlić i Josip Lukić iz AMK Prašinari završili su na 4. i 5.mjestu.

U klasi PRO sjajan je bio domaći predstavnik Matej Stanić, koji je osvojio treće mjesto. Matej je mogao biti i drugi, no vozio je sa cross motociklom te se morao jednom zaustaviti kako bi napunio rezervoar, dok vozači Enduro motocikla to ne moraju učiniti.U ovoj klasi Stevo Babić iz istog kluba bio je 13.

U poretku klubova AMK Kreševo zauzeo je 2.mjesto, što je sjajan uspjeh.