• Sport u Kiseljaku i okolici

cropped lopte

Nogometaši Kiseljaka poraženi su od Iskre 0-1 na Stadionu hrvatskih branitelja.

Kadeti NK Kiseljak pobijedili su Novi Travnik u gostima 1-7,juniori su slavili 0-7. Dorijan Drljepan postigao je dva pogotka, a po jedan Mariano Kapetanović, Mehmed Arnautović, Luka Čelan,Marin Franković i Karlo Mirčić.Za juniore dva je gola postigao Marcel Liješnić, a po jedan Petar Borović, Filip Rajić, Petar Marković, Ahmed Purišević i Ivan Tadić.

Nogometaši Brnjaka slavili su na gostovanju kod Bilalovca 0-1, a jedini pogodak postigao je Slaven Bošnjak u 86.minuti.

Rukometaši Kiseljaka pregazili su Široki sa 32-23. Antonio Marković bio je najefikasniji sa 10 pogodaka, Jelonjić je skupio 20 obrana.

FK Fojnica je savladala Katarinu 4-1 pogocima Krasnićija, Bunića i Pugonje, a jedini pogodak Katarine djelo je Čapelja.

Pioniri Brnjaka sa 3-4 poraženi su od Lašve. Za domaće, dva je pogotka postigao Filip Mišković, a jedan Andrija Barišić.

Nikola Baban odigrao je cijeli susret u remiju Slavije s Podrinjem bez pogodaka.

Kristijan Medić igrao je do sudačke nadoknade u porazu Širokog od Veleža na Pecari.Ivan Grgić nije bio u zapisniku.

Marin Galić odigrao je 69 minuta u pobjedi Krupe nad Slobodom. U 67. je zaradio žuti karton.

Dominik Alois Oroz dobio je drugo poluvrijeme u porazu Vitessea u finalu kupa od Ajaxa 2-1.

Stipo Marković ostao je na klupi u porazu Lokomotive od Rijeke 3-0.

Petar Bojo dobio je 15 minuta u debiju Blaža Sliškovića na klupi Željezničara, koji je s Radnikom odigrao 1-1.

Petar Slišković i Darijo Pecirep zbog ozljeda nisu igrali za svoje klubove.

Marin Pongračić ostao je na klupi u porazu Wolfsburga od Bayerna 2-3.

Andrea Komšić pobijedila je na otvorenom prvenstvu Srbije na Kopaoniku u slalomu i veleslalomu.