• Liga HB

Rukometaši Kiseljaka nastavljaju sa sjajnim prezentacijama u drugom dijelu polusezone. U trećem susretu stigla je i treća pobjeda, bez obzira na nekoliko bitnih izostanaka.  Kiseljačani su sa devet razlike ispratili goste iz Širokog Brijega, bilo je 32-23. Tako su na najbolji način uzvratili Širokobriježanima za poraz u prvom dijelu sezone od dva razlike.

Od samog početka utakmica je bila jednosmjerna ulica. Nakon samo sedam minuta Kiseljak je već imao tri pogotka prednosti, i to sve zahvaljujući odličnoj obrani. Obrana je bila jako čvrsta, pravila je puno sitnih faulova i nije dopuštala gostima da se razmašu. A ukoliko bi koji udarac i prošao, na vratima je bio Jurica Jelonjić.

Kiseljak je već po predaha imao lagodnih 5 razlike. Početkom drugog dijela Kiseljak se odlijepio i na maksimalnih +10. U drugom poluvremenu na trenutke je popuštala koncentracija, a trener Liješnić ništa nije prepuštao slučaju. Na kraju velikih 32-23.

Antonio Marković sa deset pogodaka bio je najefikasniji pojedinac susreta, ponovo je svojim napadačkim rješenjima izluđivao Širokobriježane. Bošnjak je dodao 6, Duno 5, Klarić i Gojsilović po 4, Drljo 2,Perica 1, Šunjić 1. Vratar Jelonjić ponovo je bio na vrhunskom nivou sa 20 obrana, a veliki pljesak zaradio je kada je obranio tri udarca u jednom napadu. Josip Tolo ponovo je bio stup obrane, pretrpio je i ozljedu ali vjerujemo ne ozbiljniju. Dobar je bio i Šunjić koji hvata pravu formu, te Perica , koji je dobro iskoristio svoje minute. Drljo je pokazao da se na njega može računati i u obrani i u napadu, mladi Jurišić se također nije prepao i odigrao je dobro, Kesić je u napadu bio dekoncentriran ali u obrani nije dopustio prolaz protivnicima.

Do kraja sezone ostale su još tri utakmice, gostovanja kod Delminiuma i Rvacke, te domaći sraz s Izviđačem. Ukoliko Kiseljak uspije pobijediti sve utakmice, sezonu će završiti na drugom mjestu, što bi bio fantastičan uspjeh za ovu mladu ekipu. I ako ne pobijede sve, momcima treba zapljeskati jer predstavljaju Kiseljak u najboljem svjetlu, bez obzira na brojne probleme s kojima se suočavaju.