• Široki Brijeg-Krupa

Široki Brijeg i Krupa odigrali su 2-2 u okviru 25.kola Premijer lige. Rezultat je to koji baš ne odgovara niti jednoj momčadi.

Krupa je povela preko Dujakovića,  a Široki izjednačuje preko Zachare, koji se vratio nakon ozljede. Medić je ubacio, a Poljak sjajno reagirao. Domaćin je u 70.minuti preokrenuo rezultat. Kristijan Medić je ubacio, a lopta se spretno i sretno odbila u mrežu. No, u sudačkoj nadoknadi hladan tuš za tim s Pecare. Nikolić reagira na odbijanac i donosi bod svojoj ekipi.

Odličan susret odigrali su Kristijan Medić i Marin Galić. Obojica su odigrali po 90 minuta. Bili su vrlo aktivni. Nakon jednog ubačaja Galića gosti su tražili i kazneni udarac.

Široki je treći sa 45 bodova, Krupa posljednja sa 16. Olimpik i Radnik bježe joj po 4 boda.

FOTO : Sportsport