• Liga prvaka

liga prvaka

Sjajnu utakmicu sinoć su odigrali Bayern i PSG. Bavarci su dominirali, no na kraju ipak Parižani odnose pobjedu rezultatom 2-3.

PSG je poveo iz svoje prve prave reakcije. Sjajan je bio Mbappe. Bayern je pokušao ekspresno izjednačiti, no u jeku napada Marquinhos zabija za 0-2. Tom prilikom se brazilski branič i ozlijedio.

Bayern se u igru vraća u 36.minuti, kada Chuppo -Motting zabija na asistenciju Pavarda. U 60.minuti Muller se najbolje snalazi i vraća stvari na početak, bilo je 2-2. Činilo se da je Bayern bliže pobjedi, no opet se ukazao sjajni Mbappe. Sjurio se u šesnaesterac, lijepo odvagao i provukao loptu pokraj tri igrača ispred sebe za važnu pobjedu ekipe Mauricija Pochettina.

Chelsea je praktički riješio posao protiv Porta. Oba susreta između ovih rivala bit će odigrana na stadionu Ramoz Sanchez Pizjuan u Sevilli.

Porto je napadao, borio se, a Chelsea zabijao. Plavci su do pobjede stigli pogocima Mounta i Chilwella, iako prema viđenom Porto nije trebao izgubiti.

Ali, u nogometu se pišu samo golovi, a tu je Chelsea bio bolji.

Sve smo bliži polufinalnim ogledima između Chelseaja i Real Madrida i PSG-a i Manchester Cityja.