• Sjajna partija

foto : arhiv

Nogometaši Kiseljak uspješno su ušli u nastavak sezone. Kiseljačani su na svom terenu srušili  momčad koja se bori za ulazak u viši rang, FK Vitez.

Stadion hrvatskih branitelja još se jednom pokazao kao neosvojiva tvrđava. Obrana Kiseljaka još je jednom odigrala sjajno, a ono što bi prošlo zaustavljao je vratar Bencun.

Mora se spomenuti i da se igralo po vrlo teškim uvjetima. Domaćin je poveo u 64.minuti. Nakon udarca Danijela Tomića lopta se od Haskića odbila u mrežu. U 71.minuti Boris Šimunić dobro reagira nakon odbijanca i donosi svojoj momčadi 2-0. FK Vitez je svim silama pokušao doći do pogotka koji bi utakmicu odveo u nemirne vode, ali nisu uspjeli.

Jako disciplinirana utakmica Kiseljačana i odlično taktički postavljena od strane trenera. Vrijedi spomenuti i da je Bošnjak odmah na poluvremenu izvršio tri izmjene , kako bi unio svježinu. Ušli su Ganija,Bošnjak i Vrbić, a kasnije je iskoristio i preostale zamjene te je uveo Sliškovića i Batka.

Četvrta je ovo pobjeda u devet utakmica ove sezone. Pobjedom se Kiseljak izjednačio na četvrtom mjestu s NK Vlašić Turbe, koji je izgubio od Iskre 2-0. Kiseljak ima za odigrati i zaostali susret s Busovačom.

Rudar je savladao Busovaču s 1-0, dok je NK Vitez deklasirao Radnika sa 5-0. Na tablici, vodeći je NK Vitez sa 24 boda.Rudar ima 22, FK Vitez 18 uz utakmicu manje. NK Vlašić i NK Kiseljak imaju po 13 bodova,NK Iskra 11, FK Radnik 9, NK Busovača 7 i Novi Travnik 4.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod Vlašića.