• Kvalifikacije za SP

Hrvatska je porazom otvorila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2022. koje se igra u Kataru. Dalićevi izabranici poraženi su na gostovanju kod Slovenije 1-0.

Hrvatska je imala mlaku inicijativu, ali bez ijedne prave prilike u 90 minuta. Svi ubačaji koji su mogli biti potencijalno opasni nisu bili problem za Jana Oblaka, najboljeg vratara svijeta.

Ključni trenutak dogodio je u 14.minuti, kada je za Sloveniju pogodio Sandi Lovrić.Slovenija se povukla u čvrsti blok, koji Hrvatska nije uspjela probiti do kraja susreta.

Najbolji u redovima Hrvatske bio je Luka Modrić.

U ovoj skupini Cipar i Slovačka odigrali su bez pogodaka, Rusija je dobila Maltu 3-1.

Bosna i Hercegovina izvukla je bod na gostovanju kod Finske. BiH je povela preko Pjanića, najlošijeg pojedinca susreta. Pjanić je promašio penal, no lopta mu se odbila pa se upisao u strijelce.

Finska je izjednačila nakon flipera u šesnaestercu, a najbolje se snašao Pukki. Isti je igrač i potpuno preokrenuo rezultat nakon kontre, u kojoj je Todorović ispao. Ipak, Petevova momčad je u prvom kolu osvojila bod zahvaljujući Stevanoviću, koji je bio najbolji igrač utakmice.