• Bogat sportski tjedan

cropped lopte

Još jedan vikend ispunjen sportskim događanjima je iza nas, a mi se samo nadamo kako ništa nećemo preskočiti.

Rukometaši Kiseljaka odlično su ušli u nastavak sezone u Rukometnoj ligi Herceg-Bosne. Pobjedom u Mostaru kod Zrinjskog 17-26 zasjeli su na treće mjesto na tablici. Marković je bio najefikasniji sa devet pogodaka.

Kadeti KK Kiseljak pobijedili su Iskru na svom parketu 67-36. Juniori su pobijedili 47-46, a Iskra je u toj kategoriji vodeća na tablici i imala je samo jedan poraz u dosadašnjem dijelu sezone.

NK Kiseljak poražen je od NK Vitez u posljednjoj provjeri pred nastavak sezone. Vitežani su slavili 0-3, a Kiseljak je imao dosta prilika, koje nisu iskorištene.

NK Brnjaci poražen je u drugoj prijateljskoj utakmici od FK Vitez 1-4. Jedini pogodak za domaće djelo je Andrije Barišića, 14-godišnjaka koji je budućnost kluba.

Mladi kiseljački tenisač Ivan Biletić prošao je prvo kolo turnira u Beču.

Završen je Mostarski polumaraton, na kojem je uspješno nastupio i Kiseljačanin Marko Buljan.

Kadeti i juniori NK Kiseljak upisali su nove pobjede.Ovoga puta na svom terenu protiv Natrona. Kadeti su slavili 2-1, Pogotke su postigli Drljepan i Cvijanović, a pobjedu su posvetili Peri Sesaru, ocu vratara Danijela koji je ozlijeđen u prometnoj nesreći. Juniori su pobijedili 4-0.Dva pogotka zabio je Borović, a po jedan Lončarević i Tadić.

Andrea Komšić nije završila prvu vožnju FIS Svjetskog kupa u Reiteralmu.

Dario Komšić bio je 15. u FIS veleslalomu juniorskog nacionalnog prvenstva u Kolašinu.

NK Brnjaci predstavio je bogatu ponudu svog fan shopa.

Održan je 73.kviz Sudačka nadoknada, ovoga puta u Zenici. Milwall je prekinuo dominaciju Čike i slavio s 40 bodova više.

Nikola Baban je igrao u remiju Slavije i Željezničara Sport-Team. Odigrao je cijeli susret i u 78.dobio žuti karton. Susret je obilježila i masovna tučnjava.

David Grubešić nastavlja rešetati. Ovoga puta zabio je u pobjedi juniora Željezničara nad Zrinjskim 3-0.

Marin Galić igrao je cijeli susret u porazu Krupe od FK Sarajevo 1-0. U 85. je požutio, a gosti su se žalili kako su oštećeni u ovom susretu.

Vlado Bošnjak odigrao je cijeli susret u pobjedi kadeta FK Sarajevo nad FK Novi Grad 4-1.

Olimpik i Rudar Kakanj odigrali su 4-4 u juniorskoj ligi, a Osman Bulut odigrao je cijeli susret za goste.Zaradio je i žuti karton.

Zbog lakše ozljede Petar Bojo nije igrao u remiju bez pogodaka Željezničara i Tuzle.

Stipo Marković ostao je klupi u porazu Lokomotive od Osijeka.

Darijo Pecirep dobio je samo jedan minut u pobjedi klagenfurtske Austrije nad Steyrom, i zaradio žuti karton.

Dominik Oroz ostao je na klupi u remiju Vitessea i Willema.

Marin Pongračić zbog ozljede nije igrao u pobjedi Wolfsburga u Bremenu.

Kristijan Medić igrao je 89 minuta u pobjedi Širokog nad Olimpikom 3-0. U 52. je zaradio žuti karton. Ivan Grgić igrao je od 80.minute.