• Omladinska liga Centar 2

Kadeti NK Kiseljak poraženi su u okviru 18. kola Omladinske lige. Travničani su na Stadionu hrvatskih branitelja slavili 1-4.

Gosti su poveli pogotkom Đelilbašića s bijele točke u devetoj minuti. No, vodstvo je trajalo samo pet minuta, jer je Marin Franković vratio stvari na početak. Od 62. Veziri ponovo vode preko Isića. Ščetić je u 70. zabio za 1-3,  a u 78. Đug postiže pogodak za 1-4. U 79. Dilber je pocrvenio, i bilo je jasno da se Kiseljak više ne može vratiti. Veću rezultatsku katastrofu spasio je vratar Sesar, koji je obranio nekoliko zicera.

Bolji dojam ostavili su juniori, koji su pobijedili 3-1.

Petar Marković u 26.dovodi Kiseljačane u vodstvo. Gosti su poravnali u 40. preko Skrobe. U 51. Gabrijel Perić ponovo dovodi Kiseljak u vodstvo. U 63. domaćin je imao i kazneni udarac, koji nije iskoristio Liješnić. No, Liješnić se dvije minute kasnije iskupio pogotkom za 3-1. Do kraja Travničani nisu uspjeli ugroziti prednost Kiseljaka.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod Fortune.