• Popunjena rubrika

cropped lopte

Mladi rukometaši Kiseljaka nadvisili su Čapljinu rezultatom 21-16, a sjajni tandem Grabovac-Jurišić postigao je čak 17 pogodaka.

Ivan Miličević je u gostujuću pobjedu Slobode ugradio 13 poena, 3 skoka i pet asistencija.

Braća Anto i Mladen Mrnjavac karijeru bi trebali nastaviti u splitskom Hajduku.

Kristijan Medić igrao je u minimalnoj pobjedi Širokog Brijega nad Mladosti.Odigrao je svih 90 minuta.

Petar Slišković odigrao je 45 minuta u remiju Turkgucu Munchena i Zwickaua.

Marin Pongračić po prvi put se našao u početnoj postavi Wolfsburga nakon 7 utakmica, u sudačkoj nadoknadi zaradio drugi žuti karton.

Andrea Komšić treća u FIS veleslalomu u Kranjskoj Gori.

GFC Sarajevo remizirao s Brotnjom u Čitluku, Bilić ostao na klupi.

Prvotimci Želje u posljednjoj trening utakmici pred derbi pobijedili juniore s 9-2, zabio i Petar Bojo.

FK Konjic u gostima nadigrao Drinu 7-4, ponovo strijelac Marić.

Seniori RK Kiseljak slavili na gostovanju u Novoj Biloj u prvoj provjeri pred nastavak prvenstva.

Mlada Kreševka Petra Jurić dobila priznanje na dodjeli nagrada za najbolje sportaše Kantona Sarajevo.

Završena je akcija učlanjivanja u Naš Hajduk u Kiseljaku, konačni broj članova je 196. Uskoro stižu članske iskaznice.

Vitesse pobijedio Venla, Oroz ostao na klupi.

Austria Klagenfurt bolja od Linza u gostima, Pecirep zbog ozljede nije igrao.

Stipo Marković odigrao svih 90 minuta u remiju Šibenika i Lokomotive bez pogodaka.

Caffe Casablanca u Lepenici po prvi put će ugostiti Nogokviz Sudačka nadoknada u subotu.

Luka Vrljičak pobjednik turnira u pikadu u Caffe-u Gold 2 u Kiseljaku.Drugi je bio Igor Džepić, treći Jasmin Puščulović.