• Trening-utakmica

Nogometaši Željezničara odigrali su trening-susret protiv juniora u sklopu priprema za derbi protiv Sarajeva. Prvotimci su bili uvjerljivi i slavili su 9-2.

Napadači Juričić i Lendrić postigli su po hat-trick , a po jedan su dodali Štilić , Ramović i Bojo.

Željezničar u ponedjeljak igra susret 20.kola Premijer lige protiv Sarajeva. U najveći derbi bh nogometa Sarajevo ulazi sa devet bodova više od Željezničara. Pobjedom bi Željo ipak ostavio šanse za osvajanje titule Premijer lige. No, bit će to sigurno težak zadatak jer Sarajetrebao vo zasad nema niti jedan ligaški poraz.

Sudeći po pripremnim utakmicama, Petar Bojo bi u derbiju trebao startati od prve minute.