• Tjedan bogat sportom iza nas

Rukometaši Kiseljaka rođeni 2007. i mlađi poraženi su u ligaškom okršaju u Žepču. Domaćin je slavio 24-19. Najefikasniji kod gostiju bili su Jurišić sa osam i Grabovac sa devet pogodaka. Mrlja na utakmicu bio je nesportski start domaćeg igrača na Jurišića, koji je kažnjen crvenim kartonom.

Andrea Komšić neće po dobrom pamtiti Svjetsko prvenstvo u Cortini.Izletjela je sa staze u utrkama slaloma i veleslaloma.Teška ozljeda a potom i zaraza koronavirusom uradili su svoje, te se Andrea teže od očekivanog vraća.

Dario Komšić nije se uspio plasirati u glavnu utrku veleslaloma na Svjetskog prvenstva, usprkos solidnom nastupu u kvalifikacijama. Zavšio je 35. od 100 skijaša, a 25 ih je prošlo u glavnu vožnju.

Turkgucu Munchen je upisao pobjede protiv Magdeburga i Lubeckea, a Petar Slišković je u obje utakmice igrao po 90 minuta.

Wolfsburg je pregazio Arminiu u Bielfeldu 0-3, a Marin Pongračić dobio je posljednjih desetak minuta.

Petar Bojo igrao je od prve minute u pobjedi Željezničara nad Širokim Brijegom u posljednjoj provjeri pred nastavak prvenstva, a za Široki su nastupili Kristijan Medić od prve minute i Ivan Grgić, koji je ušao s klupe.

Austria Klagenfurt je poražena nakon preokreta od druge momčadi Rapida, a Darijo Pecirep igrao je 45 minuta.

Gorica je savladala Lokomotivu 0-3 a Stipo Marković je presjedio susret na klupi Lokosa.

Vitesse je poražen na gostovanju kod PSV-a, a Dominik Alois Oroz ostao je na klupi za pričuve.

Ana Barišić postala je državna dvoranska prvakinja u utrci na 60 metara za pionirke, dok je Una Ban postala viceprvakinja u kategoriji djevojčica.

STK Kreševo bio je uspješan na trećem turnusu Prve lige, koji je održan u Jablanici. Savladali su domaću ekipu STK Hasspin i STK Bugojno sa 3-1, dok su sa 3-0 poraženi od stolnotenisača iz Viteza.

Po prvi put i Kreševo će imati svog suca u Prvoj ligi FBiH. Poziv na seminar dobio je Antonio Tomić, talentirani mladi sudac.

I dalje je u tijeku akcija učlanjivanja u Naš Hajduk u caffe-u Movie u Kiseljaku, a trenutni broj članova je 168.

Ivica Marić bio je strijelac u pobjedi FK Konjic nad MNK DiaBiH, za koju su nastupili Leo Kožul i Danijel Tomić.

Josip Bilić dobio je malu minutažu u porazu GFC Sarajeva od Mostara SG 6-4.

Mališani Brnjaka , pod vodstvom trenera Milosa i Bakule, sudjelovali su na Champions Trophy turniru u Sarajevu, uzrast U9 i U12. Uzrast U12 osvojio je četvrto mjesto.

Odigrano je treće kolo Općinske malonogometne lige u Fojnici, a rezultati su sljedeći :

Fojnica Centar - Šćitovo 5-2

Prokos 2 - Gornja Mahala 0-3

Čaršija - Prokos 0-4

Mz Fojnica I - Ragale 2-3

MZ Pridola - Ostružnica 1-6

Ostružnica 2 - Alaupovka 4-2