• Novotravničanin

MNK Seljak iz Livna je ušao u sjajnu formu. U posljednje tri utakmice osvojili su 7 bodova. Livnjaci su u posljednjem kolu u subotu savladali direktnog konkurenta za ostanak, Kaskadu iz Gračanice. Seljak je slavio 5-3.

Gosti su poveli autogolom Domagoja Duvnjaka. Dvije minute kasnije Kristijan Pantić vraća stvari na početak. U 10.minuti gosti iz Gračanice ponovo vode, a strijelac je bio Ramić. Duvnjak se u 17.minuti iskupio za autogol, pogotkom i u mreži Kaskade. Do poluvremena je sjajni Pantić zabio svoj drugi pogodak, i donio svojoj momčadi prednost 3-2 na poluvremenu.

U 28. gosti su izjednačili preko Zulića, no slavlje je trajalo samo nekoliko sekundi, jer je u narednom napadu Ivanković ponovo zabio za prednost Seljaka. Točku na i stavio je Ivković u 36.minuti.

Pantić igra sjajno u novom dresu. Kao što se i očekivalo, ključna je figura u borbi za ostanak. Od dolaska u redove Seljaka, postigao je tri prvenstvena pogotka, kao i tri u prijateljskoj utakmici.

Seljak više nije posljednja momčad lige, trenutno su osmi , iza su KMF Policajac i MNK Kaskada.