• 2007.i mlađi

Mladi kiseljački rukometaši imali su još jednu večer za pamćenje. Nakon pobjede nad Optimistom, srušili su i favoriziranu momčad Rukometne akademije Vitez.Bio je to susret godišta 2007. i mlađi.

Gosti su poveli, ali Kiseljak serijom 3-0 prelazi u vodstvo u 5.minuti. No, ubrzo se gosti vraćaju i izjednačuju. Dvije minute prije kraja prvog dijela na semaforu je stajalo 9-9, ali onda domaća momčad pojačava igru u obrani i sa dva pogotka prednosti odlazi na predah.

U drugom dijelu Kiseljak je držao prednost, ubrzo se odvojio i na 4 razlike. Gosti nisu uspijevali se približiti i ozbiljnije zaprijetiti. Na kraju je završeno 20-17.

Marko Grabovac bio je sjajan sa 10 pogodaka. Valentin Jurišić sedam se puta upisao u strijelce. Slaven Pravdić dodao je tri gola. Petar Mlakić predvodio je goste sa sedam pogodaka. Bila je to utakmica s puno čvrstine i duela,ali u razini dozvoljenog.

Iz RK Kiseljak zahvalili su se Vitežanima na korektnoj i dobroj igri, i žele im puno sreće u nastavku sezone.

Ono što smo pisali,ponavlja se iz utakmice u utakmicu. Trener Nikačević odlično radi s djecom, s puno strpljenja i predanosti i to daje rezultate. Momci rastu iz utakmice u utakmicu i u budućnosti će biti spremni za velike stvari.