• Tjedan iza nas

cropped lopte

Protekli tjedan bio je malo siromašniji sportskim događanjima, ali ipak smo uspjeli popuniti našu redovnu rubriku ART sportski pregled.

Željezničar je odigrao tri prijateljske utakmice. Pobijedili su Neum, Čapljinu i Mladost. Petar Bojo igrao je sve tri utakmice, dvije je krenuo od prve minute a jednu ušao s klupe. Protiv Neuma je upisao i asistenciju.

Una Ban je pobijedila u utrci na 60 metara na dvoranskom mitingu u Zetri, postavivši novi državni rekord do 16 godina s vremenom 08:07.

Stipo Marković odigrao je cijeli susret u pobjedi Lokomotive protiv Hajduka na Poljudu 0-1.

Vitesse je poražen od Venla 4-1, i remizirao je s Waalwijkom 1-1. Dominik Alois Oroz obje je utakmice ostao na klupi za pričuve.

Turkgucu Munchen je remizirao bez pogodaka s Kaiseslauternom, i poražen je od Manheima 0-2. Slišković je u prvom susretu ostao na klupi,u drugom je igrao dpo 57.minute.

Dario Komšić stigao je do prvih postolja ove sezone. U FIS slalomu na Ravnoj planini bio je treći, u veleslalomu na Bjelašnici je bio drugi.

Josip Bilić dobru je formu potvrdio i u prijateljskom susretu protiv Željezničara. Bilić se upisao u strijelce u visokoj pobjedi GFC Sarajeva rezultatom 8-2.

Ivica Marić ipak nije debitirao za FC Konjic protiv svog bivšeg kluba MNK Željezničar u osmom kolu Prve futsal lige FBiH, jer susret nije odigran uz tehničkih razloga.