ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
SP RUKOMET

portugal rukomet

Iako su Makedonci očekivali da mogu makar namučiti desetkovanu Švedsku, to se ipak nije dogodilo.

Makedonija je parirala 16 minuta, to jest do rezultata 9-9. Onda Šveđani prave seriju 5-0, i od tada je prednost samo rasla.

Na kraju su se Makedonci i raspali, te su Šveđani uvjerljivo slavili 32-20.

Wanne je bio sjajan , sa 11 pogodaka iz 14 pokušaja. Palicka i Aggerfors ukupno su obranili 11 udaraca.

Lazarov je ipak u poznim godinama, i ne može sam vući. Danas je zabio pet pogodaka, ali iz deset pokušaja. Dva pogotka su bila iz sedmerca. Dodao je i 5 asistencija, što znači da je sudjelovao u 50 posto pogodaka svoje momčadi. Vratari Mitrevski i Tomovski obranili su 9 lopti.

Portugal je savladao Island 25-23. Bio je to treći sraz ovih reprezentacija u 10 dana, a Portugalci su upisali drugu pobjedu.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Portugal se odlijepio početkom drugog dijela.

Island se nije uspijevao primaknuti bliže od dva razlike. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, ali malo su i Portugalci posustali na kraju.

Soares sa šest i Portela sa pet golova bili su najefikasniji kod pobjednika, Elisson je držao Island u igri sa 6 pogodaka.