× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • UŽARENA KLUPA PLEMIĆA

ewqeqe21.png

HŠK Zrinjski želi obavijestiti javnost da će u pripreme za proljetni dio sezone krenuti s novim stručnim stožerom s obzirom da je nakon iscrpne analize dogovoren sporazumni raskid suradnje s glavnim trenerom Mladenom Žižovićem.  

"Gospodinu Žižoviću se iskreno zahvaljujemo na profesionalnom odnosu i svemu učinjenom u proteklih četrnaest mjeseci te mu želimo puno sreće i uspjeha u nastavku trenerske karijere, još više iz razloga jer se radi o igračkoj legendi našeg kluba s kojim smo se rastali u najboljim odnosima.  

HŠK Zrinjski će pravovremeno obavijestiti javnost o izboru novog glavnog trenera prve momčadi", priopćio je mostarski klub.   

Neslužbeno, novi trener Plemića bit će Sergej Jakirović koji je trenutno bez kluba nakon što je napustio Maribor.

Ovaj 44-godišnji trener debitirao je na klupi za Sesvete, a bio je pravo otkriće kada je s Goricom ostvario nekoliko zapaženih rezultata. U prethodnom razdoblju trenirao je Maribor koji je napustio krajem kolovoza ove godine. 

Vecernji.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • UŽARENA KLUPA PLEMIĆA

ewqeqe21.png

HŠK Zrinjski želi obavijestiti javnost da će u pripreme za proljetni dio sezone krenuti s novim stručnim stožerom s obzirom da je nakon iscrpne analize dogovoren sporazumni raskid suradnje s glavnim trenerom Mladenom Žižovićem.  

"Gospodinu Žižoviću se iskreno zahvaljujemo na profesionalnom odnosu i svemu učinjenom u proteklih četrnaest mjeseci te mu želimo puno sreće i uspjeha u nastavku trenerske karijere, još više iz razloga jer se radi o igračkoj legendi našeg kluba s kojim smo se rastali u najboljim odnosima.  

HŠK Zrinjski će pravovremeno obavijestiti javnost o izboru novog glavnog trenera prve momčadi", priopćio je mostarski klub.   

Neslužbeno, novi trener Plemića bit će Sergej Jakirović koji je trenutno bez kluba nakon što je napustio Maribor.

Ovaj 44-godišnji trener debitirao je na klupi za Sesvete, a bio je pravo otkriće kada je s Goricom ostvario nekoliko zapaženih rezultata. U prethodnom razdoblju trenirao je Maribor koji je napustio krajem kolovoza ove godine. 

Vecernji.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.