• PREMIERSHIP

U prvom poluvremenu gledali smo dosta ujednačenu utakmicu s velikim brojem prilika s obje strane, a prvu je krunisao Rashford u 23. minuti na asistenciju Fernandesa.

Međutim, slavlje Crvenih vragova trajalo je svega osam minuta budući da je Barnes pogodio za izjednačenje. Ujedno je 1:1 bio rezultat prvog poluvremena.

Nešto lošiji nogomet igrao se u drugom poluvremenu. United je pola sata prije kraja postigao pogodak preko Martiala, ali je on nakon konsultacije VAR-a poništen zbog ofsajda.

Ipak, spasa Leicesteru nije bilo deset minuta prije kraja meča kada raspoloženi Fernandes koristi dodavanje Cavanija i dovodi United u novo vodstvo.

Činilo se kako će United slaviti veoma važnu pobjedu, a onda je na scenu stupio Vardy koji na asistenciju Pereza postiže pogodak za konačnih 2:2.

Leicester je ostao tako na drugom mjestu Premiershipa s tri boda manje od lidera Liverpoola koji ima i utakmicu manje. United je na trećoj poziciji s bodom manje od Leicestera.

Rezutat i strijelci:

Leicester – Manchester United 2:2 (Barnes 31', Vardy 85' – Rashford 23', Fernandes 79')