• LIGA PRVAKA

Imao je kombinirani tim Bayerna veći posjed lopte tijekom meča, ali je Atletico bio znatno opasniji i bolji pa su poveli golom Joaa Felixa u 26. minute. Ipak, četiri minute prije kraja meča Muller je postigao gol iz penala za konačnih 1:1.

Ranije u ovoj grupi Salzburg je pobijedio Lokomotiv u gostima i praktično ostao u igri za plasman u nokaut fazu. Trenutno imaju četiri boda, a Atletico na drugom mjestu šest. Bayern je ranije osigurao plasman, dok Lokomotivu predstoji borba za treće mjesto i Evropsku ligu.

Marseille je velikim preokretom savladao Oylmpiakos s 2:1. Camara je još u prvom poluvremenu doveo grčki tim u vodstvo, ali je Payet s dva gola iz penala preokrenuo rezultat i donio važnu pobjedu Francuzima.

U drugoj utakmici grupe C Porto i Manchester City su odigrali meč bez pogodaka.