• 4.kolo Prve futsal lige

Sjajnu su utakmicu četvrtog kola Prve futsal lige FBiH odigrali MNK Neimari i MNKF Željezničar. Bila je to utakmica ekipa koje nisu imale pravo na kiks, ukoliko žele ostati u borbi za prvo mjesto. Hota i Haris Baručija donijeli su gostima 0-2. No, Zeničani se brzo vraćaju. Prvo je Zatagić zabio za smanjenje prednosti, da bi domaći u 15. minuti izjednačili, nakon što se lopta od Marića odbila u mrežu.

U drugom dijelu, Željo je opet pobjegao na dva razlike. Ponovo Baručija, te Ajnadžić, i gosti su u posljednjih 10 minuta ušli s lijepom prednošću.No, onda je na scenu stupio drugi Baručija,Amir. Prvo je smanjio na 3-4,  a potom je Zatagić poravnao.

Nakon igranja rukom, dosuđen je šesterac za domaće, koji je realizirao Amir Baručija, i prvi put doveo Neimare u vodstvo. No, nije dugo potrajalo, Džafo je poravnao u 38.minuti. No, gosti su nastavili igrati s viškom, i to je kaznio Baručija i donio pobjedu domaćem timu.

Neimari imaju 9 bodova, Željezničar tek jedan.