• Visoka pobjeda

Rukometaši Kiseljaka sjajno su otvorili novu sezonu. U drugom kolu Rukometne lige Herceg-Bosne u Kiseljaku je gostovao Zrinjski iz Mostara.Bila je to prva utakmica za izabranike Ratka Liješnića, jer je u prvom kolu klub bio slobodan.Domaćin je kontrolirao utakmicu u svakom segmentu, i na kraju Mostarce ispratio sa 12 pogodaka razlike (34-22).

Trebalo je 15-ak minuta kako bi se sve posložilo,Zrinjski se dobro držao i igralo se gol za gol. No, u drugom dijelu prvog poluvremena Kiseljačani su se raspištoljili. Obrana je djelovala kompaktno i čvrsto, a vratar Jelonjić branio je sve što je prolazilo.U napadu je bilo bezbroj rješenja.Novo pojačanje u liku Berina Ahića pokazalo se kao pun pogodak. Na predah se otišlo pri rezultatu 15-10.

U drugom dijelu Kiseljak je i pojačao gas.Zrinjski nije nalazio rješenja za obranu Kiseljaka, a napad je bio neumoljiv.Trener Liješnić se trudio priliku dati svim rukometašima, kako bi dobio potrebnu širinu. U drugom dijelu Kiseljak je primio samo 7 pogodaka, a zabio čak 19, što pokazuje potpunu nadmoć.

Ahić je bio najefikasniji sa 11 pogodaka. Bošnjak je koristio i  svaki mali prostor i s krila zabio osam pogodaka. Marković je zabio 5 pogodaka, ali i dodao 5 asistencija. Klarić se triput upisao u strijelce, ali je iznudio i 2 sedmerca.Laco je zabio 2, uz 3 asistencije, u strijelce su se upisali i Gojsilović,Babić,Komšić. Svi su iskoristili svoju minutažu na pravi način.Tolo je oduzeo 3 lopte i 4 puta blokirao.Vratari su bili sjajni,Jelonjić je skupio 16 obrana,a i drugi vratar Grabovac je obranio 2 udarca.

Iako nije bilo publike, mladi rukometaši, ozlijeđeni prvotimci i komentator trudili su se dizati atmosferu i dati dodatan vjetar u leđa kiseljačkim rukometašima.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod Čapljine.