• Odigrao 81 minutu

FK Željezničar je u 13.kolu Premijer lige savladao Radnik iz Bijeljine 3-1. Petar Bojo je nakon oporavka od ozljede ponovo redovan član početne postave.

U trećoj minuti Bojo je tukao lijevom nogom, Kozić obranio. U 15.gosti su poveli. Vušurović je šutirao, Ikić blokirao, ali se lopta odbila preko Erića i završila u mreži.

No, domaćin se brzo oporavio od šoka. U 34.minuti Štilić je zabio za poravnanje. Bojo je šutirao, a lopta se odbila do Štilića koji je matirao Kozića.U 40.minuti gosti su ponovo imali dobru priliku, Erić je obranio udarac Mekića.

Dvije minute kasnije ponovo je u akciji Bojo, dobar udarac završio je za malo pored vratnice.U 45.Plavi s Grbavice su poveli. Miličević je natrčao na odbijanac i sjajno pogodio.

Konačnih 3-1 postavio je Lendrić u nadoknadi drugog dijela.

Petar Bojo je odigrao 81 minutu, kada ga je zamijenio Asim Zec. Svojim partijama nakon ozljede pokazuje zašto je miljenik Manijaka.