• Radnik pobijedio

Nogometni klub Kiseljak porazom je zatvorio polusezonu. Kiseljačani su na gostovanju kod Radnika u Donjem Vakufu poraženi s visokih 5-1.

Domaćin je bio bolji tijekom većeg dijela susreta, i zasluženo osvojio sva tri boda.

Spomenko Bošnjak u Donji Vakuf je poveo mlad sastav, sa juniorima Miličevićem,Lončarevićem i Filipom Antićem od prve minute, te Markovićem i Borovićem koji su priliku dobili s klupe.

Kapetan je bio vratar Dado Bencun.

Domaćin je poveo preko Tutkura u 13.minuti. U 21. je za 2-0 zabio Alkić. Ipak, u 26.minuti Kiseljak se vraća.Tarik Ganija smanjuje na 2-1.

Početkom drugog dijela u igru ulaze i Borović i Marković, te dobivaju svoje prve seniorske minute.

Šerif Silajdžija je sa dva pogotka u dvije minute praktički riješio utakmicu, a u 81.minuti i Tutkur zabija svoj drugi gol i postavlja konačan rezultat.

Kiseljak je polusezonu završio sa 10 bodova na petom mjestu. Upisali su tri pobjede, jedan remi i četiri poraza. Slijedi stanka, a nastavak prvenstva na rasporedu je na proljeće.