• 14.kolo

Juniori i kadeti NK Kiseljak upisali su domaće pobjede u 14.kolu Omladinske lige Centar 2. Mladi Kiseljačani bili su bolji od TOŠK-a iz Tešnja.

Kadeti su slavili 3-2.Gosti su poveli u šestoj minuti preko Kalabića.Dorijan Drljepan zabio je za izjednačenje u 39.minuti. U 51.minuti Karlo Mirčić zabija za potpuni preokret, da bi par minuta kasnije Drljepan podigao prednost na 3-1.

TOŠK je preko Ramića u 78.smanjio na 3-2, ali do boda nisu uspjeli stići.

Kadeti su ovom pobjedom ostali sami na drugom mjestu, s tri boda manje od Travnika.

Juniori su istog protivnika savladali rezultatom 6-0. Utakmica je bila jednosmjerna ulica. Mrežu gostiju iz Tešnja načeo je Filip Antić u 6.minuti. U 23. na 2-0 povisio je Petar Borović. Do poluvremena je već bilo ugodnih 3-0, a treći pogodak zabio je Petar Marković. Ni u drugom dijelu nije bilo opuštanja ni popuštanja. Marcel Liješnić zabija za 4-0, a Antić svojim drugim pogotkom donosi Kiseljaku 5-0. Konačnih 6-0 postavio je Abas Durak, koji je ušao s klupe.