• 1/8 finala

Slavija iz Istočnog Sarajeva i Krupa završili su svoj nastup u Kupu BiH ove sezone. Ipak su prejaki bili glavni favoriti za naslov, Zrinjski i Sarajevo.

Zrinjski je u drugom dijelu slomio otpor Slavije. Todorović je u 48.minuti načeo goste, tek dvije minute nakon ulaska u igru. Uslijedio je pad gostiju, koji su Plemići ispratili s još tri pogotka. Do 54.minute zabili su Kunić,Zlomislić i Mašić. Do kraja su Mostarci sačuvali prednost.

Nikola Baban odigrao je svih 90 minuta u dresu Slavije.

Sarajevo je do poluvremena imalo 0-3 protiv Krupe. Nikolić je zabio autogol, a dva pogotka zabio je Rahmanović. Bilo je jasno da će tim s Koševa lako proći dalje. U drugom dijelu igralo se opuštenije, te je i domaćin postigao dva gola preko Makitana i Blaževića, a četvrti gol za Sarajevo zabio je Fanimo.

Iako je autogol na rezultati.com i službenoj stranici FK Sarajevo pripisan Galiću, zapravo ga je postigao igrač s brojem 9 Stefan Nikolić, kako je i zavedeno u službeni Comet sistem.Galić je odigrao 75 minuta.