• Uspjeh mališana

Predpioniri i pioniri NK Brnjaci u okviru petog kola kantonalne lige odmjerili su snage sa vršnjacima iz NK Busovača. Obje kategorije su upisale zaslužene pobjede.

Predpioniri su protivnike ispratili sa pet pogodaka u mreži. Slavili su 5-1. Ivano Brodić dvaput se upisao u strijelce, dok su po jedan pogodak postigli Ivano Perić, Slivio Pravdić i Andrej Cvjetković.Počasni pogodak za goste postigao je Krišto.

Predpioniri drže drugo mjesto na ligaškoj tablici.

Pioniri su iste protivnike pobijedili 4-2. Sjajni Martin Puljić je za 20 minuta zabio hat-trick i donio veliku prednost svojoj ekipi. Do poluvremena je zabio i kapetan Andrija Barišić. Busovljaci su preko Gljive i Pravdića do kraja tek uspjeli smanjiti rezultat.

Pionirima je to prva ovosezonska pobjeda.