• Domaći poraz Kiseljaka

Nogometaši Rudara iz Han Bile savladali su Kiseljak na Stadionu hrvatskih branitelja rezultatom 1-3.Domaćin je imao nekoliko izostanaka u momčadi. Prije svega, trener Bošnjak je bio lišen usluga kapetana Vlatka Bošnjaka, a nije bilo ni snažnog napadača Danijela Tomića.

Rudar je poveo već u četvrtoj minuti pogotkom Alića. Mlada momčad Kiseljaka odigrala je jako dobro prvo poluvrijeme, a do poravnanja su došli u 34. minuti, kada je mrežu gostiju zatresao Tarik Ganija.

U 59.minuti Rudar ponovo vodi. Petak je lijepo prošao po desnoj strani, i pogodio nebranjeni kut gola Bencuna. Spomenko Bošnjak je izmjenama pokušao unijeti tempo u utakmicu, no u 82. minuti točku na i stavio je kapetan gostiju Hodžić. On je pospremio loptu u mrežu nakon odbijanca, a prethodno je Bencun odlično obranio udarac Alića.

Rudar se ovom pobjedom izjednačio s NK Vitez . Obje ekipe imaju po 15 bodova. Kiseljak je u sredini tablice sa 7 bodova.

U subotu Kiseljak ide na teško gostovanje kod NK Vitez.