• Sjajna predstava

Sjajni kadeti NK Kiseljak upisali su osmu pobjedu u ovoj sezoni. I to u gostima protiv slavnog zeničkog Čelika. Antićevi puleni su odigrali fantastičnu utakmicu u Zenici, te su nadvisili Čelik sa 3-1. To je tek drugi poraz do danas drugoplasirane momčadi u ligi.

Valentino Bajkuša je doveo Kiseljak u vodstvo već u petoj minuti. Na 0-2 povisio je Antonio Dilber u 37.minuti s bijele točke.Domaćin je izmjenama pokušao unijeti živost , nakon drugog pogotka Kiseljaka uveli su tri nova nogometaša.Ali uzalud, u 55.minuti Dorijan Drljepan zabija za 0-3 i potvrđuje sjajnu formu.

Do kraja je Čelik uspio tek smanjiti rezultat preko kapetana Žune.

Kiseljak se ovom pobjedom izjednačio na vrhu sa Travnikom i Visom. Travnik sutra gostuje kod Krivaje, a Vis Simm Bau je savladao FK Vitez 2-0. Sva tri kluba imaju po 35 bodova.

Juniori su kod istog protivnika upisali uvjerljiv poraz. Međuseljac je zabio hat-trick, dva je pogotka postigao i Čančar. Kiseljak je imao peh, u devetoj minuti se ozlijedio vratar Franković, a u 20. i Šimić.