• Prvak potopljen

FOTO : AFP

Nogometaši Hoffenheima priredili su veliko iznenađenje u drugom kolu Bundeslige. Izabranici Sebastiana Hoenessa savladali su minhesnki Bayern 4-1 pred oko 6 tisuća navijača.

Domaćin je poveo u 16.minuti. Udarac iz kuta izveo je Geiger, najbolje skače Bičakčić i donosi prednost svojoj momčadi. Osam minuta kasnije već je 2-0. Dabbur je pobjegao obrani Bavaraca, i prebacio Neuera u maniri rasnog strijelca.

U 36. Bayern se vraća. Muller ostavlja za Kimnicha, koji postiže jako lijep pogodak. Očekivala se potpuna ofenziva gostiju, pogotovo što su na klupi imali Lewandowskog, koji je ušao u drugom dijelu. No, Hoffenheim je bio taj koji je nizao prilike.

U 77.minuti bilo je 3-1. Bebou je ubacio, Kramarić se odlično snašao i matirao Neuera. Upravo je Kramarić stavio točku na i pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Krama je već na brojci od 5 pogodaka.

Prvi je ovo poraz Bayerna još od siječnja ove godine, kada ih je nadvisio Nunberg, ali u prijateljskoj utakmici. Posljednji ligaški poraz doživjeli su 7.prosinca 2019. od Monchengladbacha.Svakom nizu mora doći kraj.