• Osmo kolo

Kadeti i juniori NK Kiseljak vratili su se na pobjednički kolosijek. Nakon poraza u sedmom kolu, u osmom je u Kiseljaku gostovao NK Novi Travnik. I dobro rezultatski nastradao.

Prvi su na teren izašli kadeti, i svoje vršnjake savladali rezultatom 6-3, teniskim rezultatom. Franković je u drugoj minuti doveo domaće u vodstvo, a sam je i povisio na 2-0 15 minuta kasnije. Na odmor se otišlo s lagodnih 3-0 , a treći pogodak zabio je Čelan.

Na početku drugog dijela Franković je kompletirao hat-trick, a u 47.minuti Cvijanović zabija za 5-0. U 54. Mirčić donosi Kiseljaku ogromnih 6-0. Do kraja je trener Kiseljaka Igor Antić dao priliku trojici igrača s klupe, te rezervnom vrataru. Gosti su do kraja prepolovili zaostatak. Matuka i Ćanćar zabili su s bijele točke i Sinanović iz igre, za koliko-toliko prihvatljiv zaostatak.

Juniori su bili još uvjerljiviji. Goste su počastili sa osam pogodaka u mreži, a pritom nisu primili nijedan. Igralo se punim angažmanom svih 90 minuta. Gosti su odolijevali 16 minuta, kada je mrežu načeo Miličević. Isti nogometaš u 29.minuti zabija za 2-0, a do poluvremena i Borović se upisuje u strijelce. U drugom dijelu nije bilo opuštanja. Naprotiv, Kiseljačani su još malo dodali gas. Marošević u 52. zabija za 4-0, na 5-0 povisio je joker s klupe, Durak. Perić podiže rezultat na 6-0, Borović svojim drugim pogotkom donosi svojoj ekipi 7-0. Konačnih 8-0 postavio je kapetan Dujmović, okrunivši tako još jednu dobru partiju.

U narednom kolu mlade nade gostuju kod Krivaje u Zavidovićima.